سراجان گمرک چیلات، تولیدکننده کیف، چمدان و ملزومات سفر واقع در نقطه مرزی چیلات، آمادگی خود را برای همکاری در زمینه تامین ملزومات سفر ارگان های دولتی عراق و ایران اعلام می دارد.
تعامل سازنده ما در طراحی مدل هایی از تولید و فروش و قیمت رقابتی ، می تواند راهگشای همکاری بلند مدت با ارگان های دولتی باشد.
ارگان هایی نظیر :
1 -  هیئت عالی حج عراق
2 - سازمان حج و زیارت ایران
​​​​​​​3 - نهادهای انقلابی - امدادی نظیر کمیته امداد امام خمینی ( ره ) و سازمان بهزیستی در تامین جهیزیه نوعروسان تحت پوشش
4 - وزارت آموزش و پرورش مراکز استانی برای تهیه کیف مدارس
5 - ساک های ورزشی سازمان تربیت بدنی و تیم ها و هیئت های کوهنوردی
6 - ملزومات امدادی هلال احمر نظیر انواع چادر و کوله و لباس ...
​​​​​​​
با توجه به هزینه های گزاف ترانزیت بین  المللی، همکاری ارگان های عراقی با سراجان گمرک چیلات، با توجه به کمترین مسافت تا پایتخت عراق امری اجتناب ناپذیر می باشد.

ارگان های دولتی

پادکست صوتی هیئت عالی حج عراق

 
 سراجان گمرک چیلات ، تولید کننده انواع کیف ، چمدان و ملزومات سفر، در نقطه صفر مرزی دهلران در حال تولید چمدان برای نهادها و ارگان های دولتی عراق و ایران است.
سوای کیفیت صادراتی و قیمت رقابتی ، این موقعیت ویژه مرزی ما با عراق است که ایجاب میکند این همکاری و تعامل برقرار شود. چرا که کمترین مسافت ما با بغداد باعث کاهش چشم گیر هزینه ها خواهد شد.
  از جمله این ارگان ها ، هیئت عالی حج عراق است.
 این هیئت عالی ، سالانه ده ها هزار زائر را در قالب ده ها کاروان ، توسط شرکت های زیارتی روانه سرزمین وحی میکند که ملزومات سفر آنان را عمدتا کاروان های زیارتی از تهران ، استانبول و یا بعضا چین تهیه می نمایند.
با توجه به هزینه بالای سوخت و حمل و نقل در عراق و تعرفه های ترانزیتی ، بهترین گزینه برای تامین ملزومات سفر حجاج ، سراجان گمرک چیلات است ؛ مسافت بغداد تا استانبول بیش از 2000 کیلومتر است و مسافت بغداد تا تهران حدود 1800 کیلومتر و تا چین چند هزار کیلومتر است و 2 ماه کانتینر روی کشتی در حرکت است ، که اصلا قابل توجیه اقتصادی نیست.
این در حالی است که فاصله بغداد تا دهلران فقط 350 کیلومتر است که این امتیاز و موقعیت ویژه نقش بسزایی در کاهش هزینه نهایی خواهد داشت.
سراجان گمرک چیلات آمادی کامل دارد با بستن قرارداد سالانه با شرکت های زیرمجموعه هیئت عالی حج عراق وارد یک تعامل و همکاری سازنده و بلند مدت شود.
بازاریابان عراقی ، مدیران کاروان های زیارتی ، مترجم های تجار عراقی ساکن ایران می توانند برای کسب  اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشند.

پادکست صوتی سازمان حج و زیارت

اعزام حجاج به مکه مکرمه و مدینه منوره در ایران بر عهده سازمان حج و زیارت است که سالانه حدود 80 هزار زائر حج تمتع و ده ها هزار زائر عمره را به سرزمین وحی اعزام میکند.
همچنین اعزام زائرین به اماکن مقدس در عراق و سوریه نیز بر عهده این سازمان است. کربلا ، نجف ، دمشق ، مشهد ، قم و سایر شهرهای مذهبی سالانه میزبان میلیون ها زائر است که ملزومات سفر این مسافرین توسط کاروان های زیر مجموعه سازمان حج و زیارت مراکز استانی تامین میشود.
سراجان گمرک چیلات آمادگی دارد در این امر پسندیده و نیکو شرکت کرده و بخشی از ملزومات سفر این عزیزان را با کمترین هزینه ممکن تامین نماید.
با توجه به نزدکی گمرک مهران و گمرک چیلات به عراق و دروازه عتبات عالیات خواندن آنها و ورود سالانه میلیون ها زائر به این پایانه های مرزی ، نقش سراجان گمرک چیلات در تامین چمدان و کوله زائرین از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد شد. کاروان های زیارتی می توانند با بستن قرارداد همکاری در تولید ، ملزومات سفر زائرین را با کمترین هزینه و مسافت تامین نمایند.
مراکز استانی سازمان حج و زیارت و کاروان های وابسته به آن میتوانند با ما در ارتباط باشند.

پادکست صوتی نهاد های حمایتی

 
کمیته امداد امام خمینی و سازمان بهزیستی دو نهادی هستند که تامین جهیزیه زوجین و نوعروسان تحت حمایت خود را بر عهده گرفته اند و سالانه با برگزاری جشن های ازدواج ، هزاران زوج تحت پوشش را به همراه جهیزیه کامل و کمک های مالی به خانه بخت همراهی می کنند.
از یخچال ، کولر ، اجاق گاز گرفته تا  فرش ، پتو و چمدان .
اولین و اصلی ترین جهازی که هر نوعروسی ابتدا به آنان نیاز دارد و یا بعضا خودش تهیه میکند چمدان است.
ما در سراجان گمرک چیلات این آمادگی را داریم که همکاری در عالی ترین سطح را با این دو نهاد خدوم به عمل آورده و چمدان نوعروسان کم بضاعت و بی بضاعت رو با قیمت کف تولیدی توسط خود مددجویان در قالب طرح های اشتغالزایی ، طراحی و تولید کنیم.
مدیران استانی کمیته امداد می توانند با ما در ارتباط باشند و از پیشنهادات شگفت انگیز ما در این امر خیر و خطیر آگاه شوند.

پادکست صوتی آموزش و پرورش

ما در سراجان گمرک چیلات در حال طراحی و برنامه ریزی برای همکاری با آموزش و پرورش مراکز استانی هستیم تا مدل هایی از تولید را ارائه دهیم و نقش  مهمی در کاهش هزینه های دانش آموزان در تهیه کیف و کوله مدارس سالانه آنها داشته باشیم.
تهیه کیف و کوله دانش آموزان و قیمت های بالای آن ، هر ساله دغدغه بسیاری از والدین است که ما در سراجان گمرک چیلات در تلاشیم با توجه به ظرفیت تولید خود بخشی از این دغدغه و هزینه را کاهش داده و محصولی با کیفیت و مناسب به آنان ارائه دهیم.
از آنجایی که هر محصولی باید آرگونومیک و متناسب با ساختار فیزیک دانش آموز باشد تیم طراحی سراجان مرز چیلات با بررسی دقیق وزن و سن و قد دانش آموز و نیز وزن کتب هر پایه تحصیلی ، کیف و کوله های متناسب و استاندارد طراحی کرده است.
مدیران مراکز آموزش و پرورش استان ها و شهرستان ها می توانند با معرفی دانش آموزان کم بضاعت نقش مهمی در تامین این محصولات دانش آموزان ایفا و از تخفیفات ویژه ما برخوردار شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

پادکست صوتی نهادهای امدادی

سراجان گمرک چیلات برای تامین ملزومات سفر هلال احمر و سایر نهادهای امدادی مثل بسیج ، آتش نشانی ، منابع طبیعی و راهیان نور آمادگی لازم را دارد .
از جمله ملزمات و مایحتاج این نهادها انواع چادر و کوله های پشتی و کیسه های خواب است که در سراجان گمرک چیلات بصورت سفارشی و طراحی اختصاصی ، تولید خواهد شد.

پادکست صوتی سازمان تربیت بدنی

سراجان گمرک چیلات ، تولیدکننده انواع کیف ، چمدان و ملزومات سفر در تلاش است محصولات خود را بصورت سفارشی برای سازمان تربیت بدنی و فدراسیون های آن و نیز تیم های رده های مختلف سنی تولید کند.
در سراجان گمرک چیلات ، تولید انواع کیف ، کوله ، ساک ورزشی و چمدان ورزشکاران تیم های مختلف و نیز هیئت های کوهنوردی بصورت اختصاصی و سفارشی طراحی و تولید میشود.
از آنجایی که حمایت از ورزش کشور و ورزشکاران از اهمیت بالایی برخوردار است ، اولویت ما نیز در سراجان گمرک چیلات تعامل سازنده با فدراسیون ها خواهد بود و این مهم بعنوان راهبرد ما در مقام عمل نیز قابل اثبات خواهد بود. کافی است مدیران تیم های ورزشی با ما در ارتباط باشند.

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید